Skocz do zawartości

Pierwszy przegląd


markoni

Rekomendowane odpowiedzi

Poci się z jakiegoś elementu związanego ze wspomaganiem (...) info od kierownika serwisu .

Jedź tam jeszcze raz. Kierownik powinien przebranżowić się i zacząć nie wiem, może hodować robaka wędkarskiego, bo jako kierownik serwisu jest po prostu idiotą i idiotę robi z Ciebie jako klienta.

Mokka 1,4T ma ELEKTRYCZNE wspomaganie, więc nic nie może cieknąć, ponieważ w układzie wspomagania nie ma ŻADNYCH płynów eksploatacyjnych. Jest zwykła maglownica a na kolumnie kierowniczej jest elektryczny silnik, dokładnie tak samo jak Corsa B, C, D, E, Meriva A, B.

Vauxhall-Mokka-14-2017-Electric-Power-St

Hydrauliczne wspomaganie ma Mokka 1,6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś postanowiłem wymienić filtr kabinowy (nie zdecydowałem się podczas przeglądu w serwisie). Zdziwiłem się bardzo, gdyż filtr był w wersji bez węgla aktywowanego. Auto ma już rok za sobą i jest w wersji Enjoy z dwustrefową klimatyzacją.

Opel tnie koszty montując zwykły filtr? Sam zamontowałem węglowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO zaśpiewali 125 zł + wymiana. Razem 160 zł. Podziękowałem, tym bardziej że za oryginalny zapłaciłem 55 zł + przesyłka.

Mnie zastanowiło to że fabrycznie wsadzili zwykły filtr. Od początku coś mi nie pasowało bo czuć było wszystkie smrody.

Tu wymiana jest wybitnie prosta... jak sięgnę pamięcią wstecz i sobie przypomnę wcześniejsze moje auta to tu jest bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożysko kolumny mi wymienili ale nadmieniając że to nie przyczyna i termin mam nowy na wymianę układu kierowniczego oraz ma być na ten czas auto zastępcze.Jest to moje 3 podejście w serwisie.Jaka jest możliwość sprawdzenia że owe łożysko zostało wymienione a nie zalane olejem a kolumna wytarta .Coś mi się widzi że coś nie tak w tym serwisie

szykuje się wymiana przekładni kierowniczej która jest zamówiona.Obecnie mam auto zastępcze.Dobrze że jest  gwarancja bo cholera wie ile bym zapłacił za nową z wymianą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Byłem w Dixi Car w Raszynie na przeglądzie technicznym mojej Mokki - przebieg 29685 km. Zapłaciłem 1282,24 zł.

 

Części:

1. Filtr gazu LPG - 159,96 zł

2. Filtr oleju - 31,24 zł

3. Opaska zaciskowa (2 szt.) - 26,52 zł

4. Uszczelka korka spustowego oleju - 3,97 zł

5. Olej silnikowy 5W-30 Dexos1 Generation2 205L (4 l) - 118,88 zł

6. Filtr gazu LPG niskiego ciśnienia - 22,56 zł

7. Filtr kabinowy - 131,73 zł

8. Świeca zapłonowa (4 szt.) - 172,40 zł

9. Środek do czyszczenia klimatyzacji (0,1 l) - 25,87 zł

10. Płyn do chłodnicy (0,4 l) - 7,88 zł

 

Usługi:

11. Kontrola po 30000 km - 323,51 zł

12. Materiały pomocnicze - 21,40 zł

13. Wymiana świec zapłonowych - 68,69 zł

14. Odgrzybianie klimatyzacji - 53,14 zł

15. Przegląd instalacji LPG - 114,48 zł

16. Mycie zewnętrzne pojazdu - 0,01 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pierwszy przegląd zaliczony. Przebieg 15200 km.

1.Filtr nawiewu - 136.96 zł

2. Pierścień uszczelniający - 4,12 zł

3. Filtr gazu - 147,94 zł

4. Filtra gazu - 22,32 zł

5. Filtr oleju - 37,96 zł

6. Olej - 115,63 zł

7. Przegląd po 1 roku - 265,68 zł

8. Badanie techniczne - 162 zł

9. Przegląd instalacji gazowej 185,98 zł

RABAT - 15%

Razem - 1078,60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności