Skocz do zawartości

problem z Navi i napisy po polsku w Buick Encore


Gość Szuman

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jaqob napisał:

Ja mam wsadzony lampy full LED. Nic nie trzeba przerabiać. Wkładasz i podpinasz wszystko jest na 12V od razu działają bez żadnych przeróbek modyfikacji. Działają dzienne i mijania żadnych problemów.

Jakie lampy miałeś oryginalnie zamontowane - ksenon, czy żarnik H7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 godzin temu, miszkoo napisał:

Jakie lampy miałeś oryginalnie zamontowane - ksenon, czy żarnik H7?

Zwykły żarnik H7 byl. Po ksenonach mógłby być problem bo ksenony chyba chodzą na 24 V.

 

Wyślę Ci jutro zdjęcia jak to u mnie te ledy są podłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze obiecuję że jak tylko dorwę samochód od żony to zrobię zdjęcia. Jest tam tylko jedną jakąś kosteczka która majster mi podłączył i owinął taśma izolacyjna i do końca nie wiem co to jest być może jakiś kondensator albo po prostu na sztywno jakąś wtyczkę połączył z drugą co nie do końca pasowała bo na jednej amerykańskiej stronie widziałem przejściówki wtyczek. Ale dam fotki to sami oceńcie. 

Tak samo też na forum Meganki była spora dyskusja o tych ledach czy da się podmienić i generalnie w ASo mówili o koszcie 5 tys samych przeróbek żeby te ledy działały natomiast jak się okazało wystarczy podmienić i podłączyć 🙂 

 

http://www.headlight-headlamp.com/Buick-Encore-Standard-Halogen-Normal-Headlight-Tail-Light-Upgrade-Replacement-Full-LED-Rear-HeadLamps-Adapter-Harness-Wires-Cable.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi.

 

A jak wygląda kwestia części? jest pełna zgodność z Mokką czy jednak czymś poza grillem się różnią?

 

Pytam pod kątem części serwisowych, napraw itp

może ktoś was próbował wymienić poduszki powietrzne na te od mokki x?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wald3k napisał:

Dziękuję za podpowiedzi.

 

A jak wygląda kwestia części? jest pełna zgodność z Mokką czy jednak czymś poza grillem się różnią?

 

Pytam pod kątem części serwisowych, napraw itp

może ktoś was próbował wymienić poduszki powietrzne na te od mokki x?

Chyba tak bo ściągają to z USA i naprawiają w Polsce 😁 gadałem z jakimś handlarzem to mówił że poduszki wymieni bez problemu bo się je tylko podpina i nawet błąd się sam kasuje a czujniki są ponoć wielokrotnego użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaqob napisał:

Chyba tak bo ściągają to z USA i naprawiają w Polsce 😁 gadałem z jakimś handlarzem to mówił że poduszki wymieni bez problemu bo się je tylko podpina i nawet błąd się sam kasuje a czujniki są ponoć wielokrotnego użytku.

 

pytam bo widziałem na pewnym portalu tylko regenerowane poduszki do Encore a trochę mam opór do takich wynalazków i wolałbym kupić jakieś z demontażu mokki. Może ktoś kiedyś próbował zrobić taką podmiankę? nie mam odwagi żeby wierzyć w to co mówią handlarze 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności