Skocz do zawartości

problem z Navi i napisy po polsku w Buick Encore


Gość Szuman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Cześć Wszystkim:)  Ale policjant...nie da się nie można nie nie nie trzeba było kupić Opla:D Co się tak jarasz tym Oplem, ja tym jeździłem tydzień na wakacjach bo w wypożyczalni im taki został jedynie odpowiadający klasie rezerwacji 1.4 z lpg oczywiście do tego manual i naped tylko przod...Jeździ to jak taczka...Co kto lubi. 3tyg wcześniej na wakacjach też we Włoszech miałem Kuge na tydzień 4x4 tdi automat i tak się zajarałem że już chciałem żonie kupić po powrocie ale wkońcu wybór padł na q5, ale mniejsza o to. Jakiś czas temu moja mama uparła się że chce auto tej wielkości, musi mieć napęd 4x4 bo takim jeździ od lat i tak samo automat. Znalazło się więc takie auto jak Buick Encore, napęd ma 4x4, skrzynia automat, 2019 z pękniętym tylnym zderzakiem za 56000...Przebieg znikomy. Więc nikt mi nie wmówi że lepiej kupic Opla w salonie za 90 i nie mieć ani 4x4 ani automatu... jeździ podobnie ale mamie się podoba i przede wszystkim ma to co chciała. Autem i tak jeździ tylko po zakupy i gdzieś po okolicy i na wieś czasem do domku. Ostatnio spotkaliśmy się w zakopanem i też tym przyjechała i również nie narzekała a i napęd się sprawdził przy podjeżdżaniu do pensjonatu. Pojeździ dwa lata, sprzeda pewnie za podobne pieniądze a i jeszcze ma tam dużo więcej niż wszystkie Mokki. Śmiech był bo na pierwszy przegląd chciała pojechać do salonu Opla koniecznie bo myślała że to coś da, w końcu podobne auto silnik ten sam olej ten sam idzie co do Mokki 1.4. Panowie w serwisie (cześki pierwszej klasy) na mój tekst że chyba zbliżone do Mokki zaczęli się cieszyć że gdzie tu znaczek Opla itd. itp. mówie więc do cześków wiecie co jak to dla Was aż taki egzotyk to zabieram go gdzie indziej na wszelki wypadek i miałem już to zrobić ale się kajać zaczeli a nie chciało mi się już jeździć gdzie indziej (szkoda czasu) więc został, zrobili, więcej mnie tam nie zobaczą. Oczywiście wszystkie filtry itd. to samo, pasuje bez problemu. Wracając do sedna, na goglach znalazłem aukcje z allegro, jest gość co programuje wszystko do wszystkich przywiezionych GM, bez problemu wgrywa mapę Europy, język, całe multimedia itd. 2500 sobie za to woła. Na razie nie mam kiedy tego zrobić bo to dość daleko (może znajde jeszcze coś bliżej siebie) ale z doświadczenia innych amerykańców jakie miałem w domu ( Town & Country, Durango, RAM) wiem że takie tematy działają. Tu link:

https://allegro.pl/ogloszenie/buick-encore-regal-polskie-menu-mapa-europa-2019-8202089957

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma z podanego linku znana jest z Forum Astry J i Insigni. To chyba jedna z pierwszych prywatnych, która "rozpracowała system" i wielu użytkowników jechało tam na programowanie przy modyfikacjach auta np. przy dodawaniu kamery itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dokładnie wspomiany wcześniej Włodarski ;)
znany na wielu róznychy forach Opla.

Usługa kodowania Buicka na Opla, czyli wszystko ...język, radio aktualne mapy itp itd
sam język i radio 900zł

Jeśli masz ENCORE bez navi to bez problemu ją zrobi ;)

Usługę można wykonać "wysyłkowo" lub na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, zdradzicie co musieliście przerabiać w swoich Buick Encore po sprowadzeniu do Polski? Celuję w rocznik 2017-2018 i wizualnie wydaje mi się, że z tyłu będzie trzeba tylko dołożyć lampę przeciwmgielną (w miejsce zaślepki). Czy ktoś z Was może próbował przerabiać przednie lampy full led?

Zastanawiam się też jak wygląda kwestia części (eksploatacja, zawieszenie itp) przeglądałem katalogi i wydaje mi się, że jest pełna zgodność z rodzimą Mokką ale na 100% nie jestem pewien. Czy zetknęliście się z częściami, które nie pasowały?

 

Z góry dziękuję za podzielenie się wiedzą / wskazówkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilku miesięcy
dołożysz lampkę przeciwmgielną z tyłu ( osobny włącznik lub ustawienie pod przyciskiem przeciwmgielnym przód i swiecą jedncześnie)
lampy przód do wymiany.
Ja też chciałem założyć ledy zamiast zwykłych lamp ale za dużo roboty
 co do języka map itp itd tylko włodarski to robi...nawet jak fabrycznie nie masz  navi to tez ogarnie ;)
Napisz do mnie na PW to polecę CI dobrą firmę do ściągnięcia Encore....już 3 w rodzinie mamy od nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wsadzony lampy full LED. Nic nie trzeba przerabiać. Wkładasz i podpinasz wszystko jest na 12V od razu działają bez żadnych przeróbek modyfikacji. Działają dzienne i mijania żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności