Skocz do zawartości

Pasje i hobby, czyli co nas odstresowuje :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, Panowie... CZAD! Jak dla mnie bardzo fajne szkło. Zdjęcia bombowe, a pogoda pochmurna i kiepskie światło.

Fotki mają 25% pierwotnego rozmiaru i nawet na oryginalnym gabarycie ledwo ledwo grysik jest.

Jestem BARDZO zadowolony z tego szkiełka. Kupa kasy ale w końcu jest moc!

 

DSC_2253.JPG

DSC_2331.JPG

DSC_2451.JPG

DSC_2795.JPG

DSC_3215.JPG

DSC_2112.JPG

DSC_2106.JPG

DSC_2107.JPG

DSC_2255.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły zoom na budynek kompanii węglowej !! Czad :)

 

Mam prośbę do Was bo testuje jedną rzecz na forum. Gdybyście uznali, że temat jest warty oceny, bardzo bym prosił aby na górze strony w danym temacie jakoś 1.5 cm pod logiem przyznać odpowiednią ilość gwiazdek w zależności od Waszej oceny.  Byśmy korzystali z wszystkich funkcjonalności forum a dla mnie interesującą rzeczą jest czy googlebot również na to zwraca uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły zoom na budynek kompanii węglowej !! Czad :)

 

Sam jestem pod wrażeniem. Kiepskie światło. Pierwsze foto ogniskowa 70. Drugie ogniskowa 300. Na oryginalnym rozmiarze śladowe ilości grysiku, jakość uważam bardzo dobra jak na aż tak duży zoom. Jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 70-tych bawiłem się fotografią. Co to były za czasy  :) , od ręcznego ustawienia ekspozycji poprzez nawijanie filmów na szpule koreksu nocą i dodatkowo pod kocem do zrobienia odbitek w piwnicznej ciemni. Jeszcze do niedawna trzymałem z sentymentu swoją Prakticę MTL3 z obiektywem Pentacona , o ile pamietam 1,8/50  :wub: Co to był za czad dla łebka w tamtych latach.

 

A teraz ?  A teraz z satysfakcją oglądam świetne zdjęcia na mokkaforum.pl  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ramserwis

W latach 70-tych bawiłem się fotografią. Co to były za czasy  :) , od ręcznego ustawienia ekspozycji poprzez nawijanie filmów na szpule koreksu nocą i dodatkowo pod kocem do zrobienia odbitek w piwnicznej ciemni. Jeszcze do niedawna trzymałem z sentymentu swoją Prakticę MTL3 z obiektywem Pentacona , o ile pamietam 1,8/50  :wub: Co to był za czad dla łebka w tamtych latach.

 

A teraz ?  A teraz z satysfakcją oglądam świetne zdjęcia na mokkaforum.pl  :)

Ja obecnie używam taki obiektyw od puszki Praktica MTL (Pentacon 1.8/50 Multi Coating) do Canona 70D. Obiektyw posiada piękny bokeh i za to go bardzo cenię.

Polecam stare obiektywy M42 do focenia są naprawdę warte tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności