Skocz do zawartości

Montaż chlapaczy, przód i tył


fsw

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze kojarzę, tylne są inne - inny profil zderzaka. Przednie powinny pasować bez problemu.

Dzięki :) Chyba dobrze kojarzysz, bo w salonie Opla przednie dostępne a na tylne trzeba poczekać bo jeszcze nie mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość stefan1986

Jak jeszcze nie mają to w takim razie moje są od "zwykłej" Mokki a pasują dobrze, nic nie odstają itd. Szkoda, że nie mogę sprawdzić numeru bo to nie ja zamawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zamówić do Miśki X i powiedziano mi w salonie żeby się wstrzymać, ponieważ chlapacze przechodzą lifting pod model X. W katalogu akcesoriów do Opla, tylne maja inne ceny oraz numery, w Mocce przed liftem ( 95918828 )  i po liftingu ( 42565147 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakładałem do swojej mokki parę na przód i rzeczywiście jest to bajecznie proste. Zajęło mi to kwadrans. B)

potem zająłem się corsą i tam już spędziłem przy samochodzie trzy kwadranse, bo nie obyło się bez ściągania kół, no i otworów trzeba więcej powiercić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,decyduję się na założenie chlapaków,ale czytając forum konkretnie jakie do Mokki X. Tył i przód  tyle napisano że nie wiadomo jak z tym  liftingiem..Arek jeśli są u ciebie to się pojawię Faktycznie chlapie błotem po karoserii i zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie chlapacze z Moni przedliftowej. Jak znajdę czas w weekend to je założę do X-a, i zrobię jakieś dokładne zdjęcia do podglądu. Tak na ''sucho'' przymierzyłem to przód leży idealnie, ale te z tyłu wydawały mi się jakby nie dolegały w dolnej części i widać było delikatną ''szparkę'' 

 

Pytałem kiedy będą dostępne dedykowane do X, to podobno mają być listopad, grudzień tego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem kiedy będą dostępne dedykowane do X, to podobno mają być listopad, grudzień tego roku

Ja też dostałem info od dealera że do X tył będzie dopiero w grudniu :( . Czekam na fotki, jak pasują te ze starej Moni, bo jak będą ok to chyba też zamówię :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem info od dealera że do X tył będzie dopiero w grudniu :( . Czekam na fotki, jak pasują te ze starej Moni, bo jak będą ok to chyba też zamówię :rolleyes:

 

No i zamontowałem sobie chlapacze :)

Więc tak: na przód pasują idealnie

post-399-0-54880300-1494609845_thumb.jpg

 

ale z tyłu to tak jak pisałem wcześniej po założeniu pojawiają się małe nieszczelności.

post-399-0-60395000-1494608888_thumb.jpg

 

Ja sobie poradziłem w ten sposób że wziąłem do ręki papier ścierny, jakiś drobny i ścierałem rant w tym miejscu, który odpychał chlapacz od zderzaka. Chwila tarcia i przymiarka czy jeszcze trzeba :) i znów chwila tarcia i znów przymiarka :) , aż do uzyskania jak najlepszego efektu, Czas trwania zabiegu to jakieś 3 - 4 minuty, (plastik z którego, jest zrobiony jest bardzo przyjazny i łatwo się poddaje :P  , tylko trzeba uważać by podczas tarcia papierem, nie przerysować sobie chlapacza od zewnętrznej strony bo paskudnie by to wyglądało  <_< ) A tak wygląda już po dopasowaniu

post-399-0-78271700-1494609474_thumb.jpg

 

To samo robimy z drugie strony, lecz tam pojawi się większa szpara (nie mylić z czymś innym :rolleyes: )od dołu nie do zamaskowania  :angry:

post-399-0-45925500-1494609698_thumb.jpg 

 

I tak Monia wygląda z chlapaczami :)

post-399-0-15266300-1494609904_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności