Skocz do zawartości

Nowa Mokka 2019


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nawidzę samochodów od żabojadów ,ale .Mój brat jeździ od 30 lat żabojadami i jak się go ktoś zapyta NIGDY INNEGO AUTA JAK FRANCUZ ..Nie wiem. czy tak trafia czy tak dba. średnio co 6 lat zmienia auta na liczniku 150,160 tys.i następne bierze .może ma farta ale jak twierdzi nic mu się nie popsuło większego we francuzach przez te wszystkie lata .i takiego nie przekonasz do innej marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bojalekt

Będzie premiera to się okaże jakie będzie zainteresowanie.

Mokka to mój 5 model opla i chyba ostatni.

GRANDLAND i CROSSLAND to zapewne przedsmak francuskiego opla.

Generalnie jak kiedyś było napisane - czas rozważyć VAG lub Kraje z wiśnią powiązane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla który od zawsze jeździ fordami - żadne fakty , mity , groźby , prośby do niego nie docierają ;) Facet nie zna nic innego , bo nigdy niczym innym nie jeździł - no , może jako pasażer ale to i tak nie dalej jak kilkanaście kilometrów ..... Jak mu pasuje to niech tak będzie - ja już porzuciłem nadzieję , że da się go nawrócić ;)

Ja z kolei jako pasjonat motoryzacji nie boję się niczego - czy to włoskie , francuskie , niemieckie czy jakiekolwiek inne musi spełnić tylko jeden warunek - i w moim przypadku jest to kluczowe  - widzę i wiem , że chciałbym takim jeździć - po tym jedynym pytaniu dokonuję zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bojalekt

Właśnie dlatego że chcemy jeździć Mokką - piszemy na tym forum.

Czy będziemy chcieli podróżować w przyszłości - to się okaże ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2019 o 20:50, Buzka23 napisał:

/.../ Idąc tym tropem wszystkie astry wyprodukowane w Polsce są bez połowy części bo Polacy powynosili części z fabryki do domu...

I dobrze, bo mniej części zmniejsza ryzyko ewentualnych awarii .

 

A swoją drogą, obserwując rynek moto, zacząłem się zastanawiać czy nie zrezygnować z zasady "co 10 lat zmiana" i jeździć swoją wolnossącą ile się da, dopiero zmiana, niż zmienić ją wcześniej na jakąś wyżyłowaną popierdółkę o pojemności flaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSM ja kupowałem z zamiarem jeżdżenia jak długo się da :) Teraz mamy taki dziwny okres przed nami że wszędzie będą odmiany hybrydowe lub elektryki więc niech te technologie się sprawdzą dopiero coś się kupi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jacek napisał:

FSM ja kupowałem z zamiarem jeżdżenia jak długo się da :) Teraz mamy taki dziwny okres przed nami że wszędzie będą odmiany hybrydowe lub elektryki więc niech te technologie się sprawdzą dopiero coś się kupi ;)

 

W 2009 roku wpadłem na dokładnie taki sam pomysł. Toledem III 1.6mpi przejeździłem te lata bez najmniejszych problemów (ostatni egzemplarz z tym silnikiem w PL dostępny jako nowy z salonu). Wtedy epoka turbo i downsizingu była na etapie - klient testuje i się zobaczy ;) Przez te lata większość 4-cylindrówek przeszła swoje choroby a era 3-cyl nastała, więc trzeba było się szybciej zdecydować na nowe wozidło :) Seat dostał gaz i zastąpił drugie auto w rodzinie (dojazdy do pracy i ogólnie tylko "moje" 4 kółka) - w tym okresie miałem kilka starszych różnych aut do tych celów. Wracając do meritum - teraz przez ładnych kilka lat Mokka pojeździ sobie jako rodzinny "flagowiec" ;) a jak przyjdzie czas na kolejne wymiany to zastąpi seata a co będzie zamiast niej........ diabeł wie. Tą rozterką zajmę się za łaaaaadnych kilka lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z innego forum 

Witajcie, 

Wszystko co dobre w końcu się kończy :) tak więc - Mokka X jaką znamy, Niemiecka konstrukcja - kończy swój żywot w gamie Opla. Ostatnie zamówienia przyjmujemy do połowy Marca. 

Corsa? Nie mamy jeszcze informacji w tym temacie. na chwilę obecną:
- Vivaro, zakończenie produkcji, 
- Adam, zakończenie produkcji w maju, 
- Mokka zakończenie produkcji, bliskie zakończenie przyjmowania zamówień. 

Corsa zadebiutuje w salonach na jesień, zapewne produkcja będzie kontynuowana do przerw wakacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności