Skocz do zawartości

Nowy Opel MOKKA X - kilka pytań, dużo myśli :)


ert4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, ert4 napisał:

 

Właśnie widziałem Dacię w środku to rzeczywiście jest tragedia...Jeżeli taka jakość jest pod maską to daje to naprawdę dużo do myślenia...Mimo niskiej ceny...

A mokki po kilku latach nie weźmie zgnilizna pod zderzakami? ;)

 

nie rozumiem, o co chodzi z tym " to co pod maską"? 

Zastosowanie słabej jakości plastików - wymusza cena. Nie ma nic wspólnego z tym co pod maską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jacek napisał:

Zależy co lubisz, ja kupiłem z 18 mam je na lato , na zime kupiłem stalowe 16 i powiem że wygodniej sie jedzie na 16, wysoki profil opony robi swoje.

Racja, wysoki profil - lepszy komfort jazdy i bezpieczniej przy krawężnikach. Ja też mam letnie 18 a zimówki 16 na alumach, i na zimówkach komfort jazdy dużo lepszy niż na letnich 18 ale auto zdecydowanie lepiej prezentuje się na letnich, większym profilu opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jacek napisał:

Zależy co lubisz, ja kupiłem z 18 mam je na lato , na zime kupiłem stalowe 16 i powiem że wygodniej sie jedzie na 16, wysoki profil opony robi swoje.

Większa felga po prostu ładniej wygląda, mniejsza - niższe koszty zakupu opon, większy komfort jazdy i mniejsza możliwosc uszkodzenia felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem jeszcze pod uwagę zakup Mercedesa GLA w automacie, ale po jeździe testowej muszę stwierdzić, że Mokka bije wszystkich na kolana jeżeli chodzi o wnętrze auta i całą przestrzeń...Jest większa...

GLA z zewnątrz jest fajny, ale w środku ciasno jak cholera...

A jak jest z zawieszeniem w Mokce? Jazda po dziurach, tłumienie drgań itp. ? Łączniki często siadają w zawieszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ert4 napisał:

Brałem jeszcze pod uwagę zakup Mercedesa GLA w automacie, ale po jeździe testowej muszę stwierdzić, że Mokka bije wszystkich na kolana jeżeli chodzi o wnętrze auta i całą przestrzeń...Jest większa...

GLA z zewnątrz jest fajny, ale w środku ciasno jak cholera...

A jak jest z zawieszeniem w Mokce? Jazda po dziurach, tłumienie drgań itp. ? Łączniki często siadają w zawieszeniu?

Z tego co wiem juz nie zamówisz mokki, teraz kupisz juz tylko te wyprodukowane. Zatem troche sie musisz pospieszyc, bo jest ich coraz mniej, zwlaszcza w automacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem to jeszcze mozna do konca miesiaca zamowic...Tylko jestem ciekawy czy do 1.4T 140km w automacie mozna zamontowac LPG? Bo fabrycznie jest dostepna wersja LPG, ale do manuala? Czemu nie oferuja LPG do automatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności