Skocz do zawartości

Aktualizacja nawigacji Navi 950


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Traktujesz to zbyt restrykcyjnie.
Nigdy nie kupię VW, bo oszukują na emisji spalin... Nigdy nie pójdę do kościoła, bo księża to pedofile... Nigdy nie włożę nic różowego, bo to pedalski kolor...
O problemie oplowskiej nawigacji jest głośno od długiego czasu. Wystarczyło pogooglować, poczytać fora i wiedziałbyś, że wywalenie 5500,- czy ile tam to głupota i lepiej się opłaca za kilka stówek kupić zewnętrzną navi z górnej półki.

Przez navi skreślasz Opla jako markę. Przez jednego policjanta-łapówkarza skreślasz całą policję. Przez jednego gówniarza-wandala skreślasz całą młodzież. Niestety, nie jest to dojrzałe podejście do tematu, ale każdy robi jak uważa za słuszne.

Kup inną markę, ale koniecznie napisz nam tutaj, dlaczego nigdy więcej jej już nie kupisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArKos ale tez przeginasz w druga stronę z tymi porównaniami. Idziesz do salonu kupujesz cos i to ma działać i nikogo to nie obchodzi ze akurat ten model navi tak ma, co wiecej nikt o tym jeszcze 2 lata temu nie wiedział. Mam kupić wybrakowany produkt bo ktoś czegoś w oplu nie potrafi zrobic?? Ja nie chce bawić sie w kable w samochodzie za ponad 90 000 zł. W hyundaiu nawigacja aktualizowana jest przez 7 lat za darmo! W volvo tez. Specjalnie podałem dwie rożne firmy żeby zaraz ktoś nie napisał, ze kup sobie to i to.

Kupiłem nawigacje i ma działać albo niech zwrócą kasę, mam rękojmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, ze Ciebie denerwuje taka pierdoła jak byle szwamka w fotelu, na która ja bym nie zwrócił uwagi lub idąc Twoja droga moge Ci powiedziec kup sobie pokrowiec i nie będziesz widział nie będzie problemu. Takie rozwiazanie proponujesz Ty, a przecież sam to reklamowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem co napisałeś ale sie zapędziłeś w porównaniach. Co maja stereotypy do zadowolenia z uczciwie zapłaconego produktu. Ja do tego tak nie podchodzę, ze to moj ostatni opel ale rozumiem, ze ktoś może być zawiedzony i czuć sie oszukany. Sam osobiście czekam na prezentacje nowej insigni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdy produkt płacisz i wymagasz. Myślisz, że jak kupisz coś z innej stajni, to nie będzie żadnych problemów? Mylisz się. Będzie może zajebista i aktualna navi, ale na 100% wdepniesz w coś innego. Tak się teraz robi auta - KAŻDY koncern ma wpadki większe czy mniejsze, ale ma. Nie ma auta, które nie ma żadnych "wad" na styl oplowskiej navi. W każdym przypadku należałoby się podjarać takim chadziajstwem, nigdy więcej nie kupić tej marki, a po przeleceniu przez wszystkie marki pozostać przy rowerze górskim...

Myślę, że nie ma sensu zgłębiać dyskusji. Moim zdaniem debilna navi nie dyskwalifikuje marki i tyle. Wiedziałem o tym, nie kupiłem, zamiast tego wziąłem kilka innych dodatków i jestem zadowolony z globalnego punktu widzenia. I raczej nie chciałbym zmieniać tego auta na  żadne inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem zadowolony i to bardzo, natomiast dla mnie żadnym usprawiedliwieniem nie jest to ze u innych tez cos innego może nie działać. Wybrałem to zapłaciłem i chce żeby spełniało moje oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności