Skocz do zawartości

Aktualizacja nawigacji Navi 950


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

To mi bedą musieli niezłe odszkodowanie dać za zapłacona nawigacje. Nie po to za nią płaciłem.

 

Ogólnie GM Polska uznał mi reklamacje. Trwają rozmowy co do zadośćuczynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wy mnie nie denerwujcie z tą nawigacją, ja też ją będę miał a tu widzę że wtopilem z nią. Cholewcia jak też tak wcisną z 2012 to się wnerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcisną bo wciąż nie ma nowych map, wiec niczego innego sie nie spodziewaj

No właśnie już jestem głupi.Rano dzwoniłem do dilera w sprawie tego nieszczęsnego S&S i od razu zapytałem się o nawigacje, ma być Navi 950 IntelliLink , a on mi na to "w pana nawigacji jest nowa mapa z listopada 2015 " zadaje mu podchwytliwe pytania i wale prosto z mostu " Jak będzie z 2012 to samochodu nie odbieram aż będzie zaktualizowana " a on ze śmiechem " Daje(stawiam) moja wypłatę że jest z Listopada 2015".Oj coś mi się zdaje że będzie jazda z ta nawigacją i z tym gościem od nawi.Panowie a jak sprawdzić tak na pierwszy rzut oka że jest z 2012 czy 2015 żeby od razu rozpoznać czy mnie w konia nie robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScreenShot002.jpg

 

Kto już kiedyś miał wbudowana navi...myślę ze tego nigdy już nie kupi :)

Mapy masz Here.... to samo masz za darmo do pobrania z gogle jako apka... wymaga tylko rejestracji  i śmiga na  smartfonie aż miło . a kase można inaczej i owocniej spożytkować :)oczywiście jest jeszcze  Auto Mapa,Sygic...etc...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScreenShot002.jpg

 

Kto już kiedyś miał wbudowana navi...myślę ze tego nigdy już nie kupi :)

Mapy masz Here.... to samo masz za darmo do pobrania z gogle jako apka... wymaga tylko rejestracji  i śmiga na  smartfonie aż miło . a kase można inaczej i owocniej spożytkować :)oczywiście jest jeszcze  Auto Mapa,Sygic...etc...

 

Pozdr

toś mnie pocieszył.Cholera. obecnie mam w samochodzie AUTO MAPĘ z 2013 nieaktualizowaną.Ale jak tamta taka porażka to mi się odechciewa a stara AM była by lepsza.

 

 

Właśnie przed chwilą dzwonił do mnie z Opla ( bo mu jeszcze d..e trułem na mailu) i mówi "co się pan przejmuje aktualizacjami.tak jak mówiłem ma pan mapę z Listopada 2015 a po drugie ma pan ONSTAR gdzie nie potrzeba żadnej aktualizacji mapy bo konsultant ONSTAR-u wytyczy panu trasę na dzień godzinę a nawet minute w czasie rzeczywistym w dniu w którym pan będzie jechał" koniec cyt.  I  ?  I całkiem zgłupiałem.A ,aktualizacja ONSTAR 360zł na rok tyle jeszcze mi powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności