Skocz do zawartości

Aktualizacja nawigacji Navi 950


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie już lecę sprzedać moja Mokke żeby kupić taka z onstar bo ona jest najlepsza ever ;)

nie bądź śmieszny KUP AKTUALIZACJE ZA 700 ZŁ BO NIE MASZ. a w ogóle ................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania i każdy ma prawo mieć swój gust. Koledze się podoba, kupił, jest zadowolony. To tyle :) Wolno mu. Tobie wolno aktualizować NAVI. Kupiłeś, podoba Ci się, jesteś zadowolony. :)

Dobra spokój szkoda Niedzieli ,ale jak ktoś nie wie o czym mówi to się lepiej niech nie odzywa.Pisałem tylko wrażenia i co może ten.OS Co nie mogłem się podzielić wrażeniami żeby inni jak będą kupować mniej więcej wiedzieli jak to działa w praktyce? to zaraz ze sprzedaje.trochę nie fer.A jak nie pisałem gdy kupiłem mokke to że nawet kolega się nie pochwali (na p.w. grzecznie ale się-nieważne kto- zapytał dlaczego się nie pochwale tylko że kupiłem i nic więcej.Pozdrawiam.Miłej Niedzieli wszystkim Którzy to czytają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prosiłem...

Po co się denerwować?

Za chwilę zacznie się licytacja, czy lepszy biały czy czarny na aucie. Po co.

Wyjdźmy z założenia, że forum służy wymianie zdań i dyskusji merytorycznej na wszelkie tematy - w naszym wypadku Mokka.

Każda informacja jest cenna. Ta, która mówi, że n.p. Navi oryginalna jest do dupy. Ta, która mówi, że aktualizacja navi kosztuje 7 stów. Ta, która mówi, że OnStar jest fajny. Każda informacja jest dobra, bo pomaga w dokonaniu wyboru przez osobę zastanawiającą się nad zakupem.

Poprzestańmy na tym co napisano i nie rozdrabniajmy już tematu wcześniej zaczętego w formie kłótni. Niech to będzie profesjonalne forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w ASO sprawdzić z którego roku mam nawigację. Jest z 2014 roku. Dzwoniłam do GM i pytałam czy wgrają mi nowszą. Odpowiedzieli, że tak, ale nie ma na dzień dzisiejszy nowszej! Jeśli się pojawi w ciągu tego miesiąca, to mi wgrają, jeśli np. dopiero w marcu, to nie należy mi się (w lutym mija 3 miesiące od zakupu auta)
Czyli wychodzi na to, że jeśli ktoś kupił auto np. w styczniu rocznik 2016, to ma nieaktualne mapy!! Dla mnie to skandal!!! Wyłudzanie pieniędzy za bubel! :angry:
 

Mam ochotę coś z tym zrobić, nie wiem co! Gdzie mam dzwonić?! Może macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności