Skocz do zawartości

Aktualizacja nawigacji Navi 950


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w ASO sprawdzić z którego roku mam nawigację. Jest z 2014 roku. Dzwoniłam do GM i pytałam czy wgrają mi nowszą. Odpowiedzieli, że tak, ale nie ma na dzień dzisiejszy nowszej! Jeśli się pojawi w ciągu tego miesiąca, to mi wgrają, jeśli np. dopiero w marcu, to nie należy mi się (w lutym mija 3 miesiące od zakupu auta)

Czyli wychodzi na to, że jeśli ktoś kupił auto np. w styczniu rocznik 2016, to ma nieaktualne mapy!! Dla mnie to skandal!!! Wyłudzanie pieniędzy za bubel! :angry:

 

Mam ochotę coś z tym zrobić, nie wiem co! Gdzie mam dzwonić?! Może macie jakiś pomysł?

Zapytaj się Buzka23 ma aktualizacje za darmo

Tak sie składa, ze aktualizacje mam za free

Niech ci powie jak to zrobić może faktycznie gdzieś zdobył aktualizację do naszych opli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydać, ze dla niektórych czytanie ze zrozumieniem jest pewnym wyzwaniem. Cóż zrobić.

Powtórzę, ja przy odbiorze auta złożyłem reklamacje w GM Polska na nawigacja, która została rozpatrzona pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydać, ze dla niektórych czytanie ze zrozumieniem jest pewnym wyzwaniem. Cóż zrobić.

Powtórzę, ja przy odbiorze auta złożyłem reklamacje w GM Polska na nawigacja, która została rozpatrzona pozytywnie

Nie chce się z tobą znowu dochodzić i nie ucz mnie czytać ale powiedz dziewczynie czy masz tą aktualizacje czy tylko rozpatrzyli ci skargę pozytywnie.Piszesz cos to powiedz wszystkim jak to zalatwiles i czy juz jezdzisz na aktualnej mapie a nie się wycofujesz furtką to co wcześniej napisales.Napisz masz już aktualna mapę i na niej jezdzisz czy nie masz i dalej czekasz.Tak trudno to napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 strony wcześniej opisałem swoj problem i jego rozwiazanie. Po reklamacji zadośćuczynienie ustalane jest indywidualnie, może to być zwrot kasy, darmowy przegląd, zakup nowej nawigacji wskazanej przez klienta lub darmowa aktualizacja map. Ja wybrałem ta ostatnio wersje. Mapy sa już gotowe bo śmigają w nowych astrach, czekam na pliki aktualizacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 strony wcześniej opisałem swoj problem i jego rozwiazanie. Po reklamacji zadośćuczynienie ustalane jest indywidualnie, może to być zwrot kasy, darmowy przegląd, zakup nowej nawigacji wskazanej przez klienta lub darmowa aktualizacja map. Ja wybrałem ta ostatnio wersje. Mapy sa już gotowe bo śmigają w nowych astrach, czekam na pliki aktualizacyjne

No i dobrze że tak zalatwiles.Tylko czy ty i inni będziemy z tych aktualizacji zadowoleni bo bo jak się słyszy to ogólnie mapy oplowskie są do kitu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności