Skocz do zawartości

Aktualizacja nawigacji Navi 950


Gość Buzka23

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tą moja nawigacją ?Powiem tak bo nie wiem z którego roku jest aktualizacja (diler mówił że z listopada 2015) w każdym razie dwa nowe małe ronda z czerwca i lipca 2015  w mojej mieścinie WIDZI na swojej mapie także chyba jest dobrze u mnie,ale za chiny nie wiem jak sprawdzić z którego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
Na forum jestem już jakiś czas, ale to mój pierwszy post.
Mam Mokkę Cosmo 1,6 benzyna. Manualna skrzynia. Kolor red velvet.
Autko jest super! Śliczne! To moja miłość od pierwszego spojrzenia :). Mam je od 1 grudnia 2015 r.
 

Sprawa nawigacji: Podczytuję ten wątek, bo ja również mam nawigację (NAVI 950). Sama byłam ciekawa, czy jest aktualna. Po dwóch miesiącach (prawie) użytkowania zauważyłam, że i w moim aucie nawigacja jest nieaktualna. Choć dziwne to, bo niektóre drogi i ronda oddane całkiem niedawno w moim mieście nawigacja "widzi", a nie "widzi" dróg już dawno oddanych (w Czechach most przed Ostrawą, odcinki autostrady na Katowice). Mostu w Toruniu też nie ma.
Zadzwoniłam do General Motors w tej sprawie. Odpowiedziano mi tam, że diler u którego auto kupowałam ma mi obowiązek mapę zaktualizować w ciągu 3 miesięcy od jego zakupu. Dzwonię. więc do salonu, tam proszą o to abym skontaktowała się z General Motors, aby dali im zlecenie aktualizacji. Dzwonię do  GM i mówię o tym. GM dzwoni do salonu i mówi im, że żadne zlecenie niepotrzebne. Mam przyjechać do salonu, sprawdzą mi aktualizację i jeśli nie jest najnowsza, to muszą mi wgrać najnowszą wersję. Teraz czekam na telefon od mojego dilera kiedy mam przyjechać żeby to sprawdzili.
 

Myślę, że wszyscy, którzy mają nieaktualne mapy powinni domagać się aktualizacji - dzwońcie do GM, do Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On star to fajny wynalazek jak na te 360 zł rocznie, jednak nie każdy to chce miec wiec bez przesady

A 700 zł za aktualizacje nawigacji to co ?NO BEZ PRZESADY.Wole 360 zł za wszystko jak 700 tylko za aktualizacje nawigacji.A w on star mam na bieżąco nawigacje(mapę) na dany dzień wrzuconą przez konsultanta onstar.Więc chyba NIE MA PRZESADY ZA WSZYSTKO ZA 360 ZŁ za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmisz trochę jakbyś sprzedawał ten system lub miał z tego prowizje ;)

No widzisz nie masz pojęcia o czym mówisz to najlepiej PIERDOŁY pisać że ja sprzedaje onstara.Dobra szkoda gadania na ten temat bo widzę że niema sensu pisać o czymś co się ma w aucie a potem że to sponsoruje.Po co to forum jak nie można powiedzieć co się ma  w autku ,jak się to coś sprawuje i jak działa bo zaraz OSKARŻA SIĘ MNIE SPONSORING.ps.szukaj seeeeeeeeeeee tej swojej aktualizacji do nawigacji za 700 zł którą chyba też " sprzedajesz " bo widzisz ja jej nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności