Skocz do zawartości

Dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą.


HENMAL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A jak myslicie, że mokki to chodliwy towar ? Czytałem, że grupa vag i japonczyki. Opel jakoś nie jest wymieniany w statystykach. Jak brałem mokke to też brałem to pod uwagę.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodzieje nie lubią Opli. Słabo idą na wschodzie...

U nas jako tak są popularne, łatwo sprzedać, ale nie są aż takim przedmiotem pożądania jak VW czy Audi. Niemniej jak to mówią każde auto znajdzie amatora, więc jakiś element ryzyka istnieje - skoro Tobie się podobała i kupiłeś, to i komuś innemu może się podobać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jak biorą to tylko na części. Do dziupli i rozbiórka. Czesci nasze opelki mają dosc tanie w porównaniu z innymi markami. Wazne abysmy nie zaopatrywali się na .... Bo to napędza podaż. A propos ktoś z Kolegów słyszał że skubnięto mokke. ?

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odgrzeje temat alarmu. Może coś takiego. Tracker TK-306A:

 

http://www.motoautko.pl/product-pol-31423-Tracker-GPS-TK-306-100.html

 

Stronę podaję jako przykład, tak by można było się zorientować. Tak się składa że jest tu dostępny manual po polsku. Więc można poczytać i zorientować się o co chodzi.

Ten tracker pozwala nie tylko śledzić pojazd ale ma również zaszyte funkcję alarmowe. Można zdefiniować geo-płot lub promień którego auto nie może opuścić.

Czasami wylatuję gdzieś samolotem a auto samotnie stoi na parkingu i mogę sprawdzić czy jest tam gdzie je zostawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ONSTAR i też mogę śledzić ,wiem  gdzie jest moje autko.Najlepsze że żona ( zalogowana jako drugi kierowca ) też wie gdzie ja się poruszam he he he i na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nic nie mowie to co proponujesz może być tez fajną sprawą. Niektórzy mówią - a po co mają mnie śledzić- ale w dobie ogólnej inwiligacji czy to onstar czy to co ty proponujesz to wole wiedzieć gdzie moje autko z żoną czy bez .Wiec jak nie masz onstara to bym na twoim miejscu chyba to kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to testuję i jestem pod wrażeniem. Działa zaskakująco dobrze.

To fajnie .Napisz gdzie to kupiłeś  to polecę znajomemu który tak jak ty nie mam onstara i mi " zazdrości'   że nie może sobie śledzić autka w telefonie.Podejrzewam że mu to będzie pasowało.niby dałeś linka ale czy można to kupić w sklepie stacjonarnym np w samochodowym pod blokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem przez Allegro. Jest dostępnych kilka ofert, a ja nie chcę żadnej reklamować.

Do tego trzeba dokupić kartę GSM najlepiej pre-paid gdyż musi mieć wyłączony PIN. Aktywować ją w telefonie i wsadzić do trackera.

Potem postępować zgodnie z instrukcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności