Skocz do zawartości

Mokka Cosmo RM 2015


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny kolor szczegolnie w sloncu:-) ArKos Ty pracujesz w serwisie tak? W ktorym dziale mozna Ciebie podpytac o silnik w merivie 1.4T+lpg 120km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oglądnęłam sesję w plenerze i zaczerwieniałam się cała ...ze wstydu: a ja taka nieumyta  :(

Pokazałam Twoje fotki temu dziadowi fsw, i obiecał mi, że jutro zamiast Białego Jelenia w drogerii kupi parę, porządnych kosmetyków  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuję żadnych specjałów :D

Może napiszę, co od lat używam do pielęgnacji swoich aut:

- uszczelki drzwi - wacik kosmetyczny + oliwka dla niemowląt BAMBINO - nie przymarzają w zimie jeśli regularnie są powlekane, nie pękają ze starości i od słońca

- lakier - mycie woda + niewielki dodatek LUDWIKa do mycia naczyń. Zlać czystą wodą, miękka gąbka i mycie, a potem obfite spłukanie. Zwykła pielucha tetrowa wilgotna (max wykręcona) i po umyciu na półsucho. Nie ma zacieków i smug.

- szyby - kradnę żonie MrMUSCLE + pielucha - tak jak okna w domu

- plastiki czarne + opony - PLAK i potem pielucha lub flanela na sucho

- plastiki wnętrza - PLAK i potem pielucha lub flanela na sucho

- skórka na siedzeniach - oliwka BAMBINO i po ok. 30 minutach pielucha lub flanela na sucho. Skóra musi nasiąknąć bo dzięki temu zmięknie - w Calibrze mam skórę mającą 18 lat i jest w świetnej kondycji.

- co 2-3 miesiące używam wosku w puszce TURTLE WAX produkowanego przez Shella. Łatwiej uchronić lakier przed wyżarciem przez ptasie odchody i sól w zimie.

Jeśli jest straszna ciapa na drodze to do płynu do spryskiwaczy dodaję ok. 100ml LUDWIKa na pełny zbiorniczek czyli 4.5 litra (mam spryskiwacze reflektorów). Pomaga to o tyle, że wycieraczki przy częstym spryskiwaniu "nie pierdzą" jadąc po szybie i jest ona lepiej i szybciej umyta.

 

PS

Biały jeleń nie jest głupi przy praniu tapicerki - nie zostawia plam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArKos Twoja Monia robi wrażenie zajefajnie wygląda  !!!! :)   W domu mam trzy auta i używam do ich pielęgnacji kosmetyków TurleWax . NA karoserię jest bardzo dobry wosk z polimerem tej firmy " PLUS PTFE" długo zabezpiecza lakier (około 3-4 miesiące ) lepiej zmywa się muchy i zanieczyszczenia ,  na uszczelki silikon w płynie lub gliceryna - resztę plakuję . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności