Skocz do zawartości

Pytanie do właścicieli Opel Mokka.


Gość marek1008

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam pytanie o przycisk ogrzewania przedniej szyby. Nie posiadam żadnego pakietu zimowego czy biznesowego. Posiadam przycisk ogrzewania przedniej szyby czy to znaczy że posiadam system nawiewu powietrza Quick Heat. W wykazie wyposażenia nie ma mowy o systemie nawiewu. Jedynie pakiet komfortowy, elektryczny bez szczegółów co zawierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to po prostu nawiew na przednią szybę

Kolego nawiew na przednią szybę mam osobno. Ten przycisk według instrukcji to "usuwanie zaparowania oraz

oblodzenia szyb". Dlatego pytam czy mogę mieć system Quick Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość sipap248

Witam,jestem właśnie przed kupnem nowego samochodu. Szukam czegoś z większym prześwitem. Po długiej selekcji rozpatruje dwa modele: Suzuki Vitara i Opel Mokka.
O ile przy suzuki podawana jest wysokość prześwitu,tak dla Mocci nie mogę znaleźć tego parametru. Czy może ktoś z właścicieli dysponuje takimi danymi?
A może ktoś z właścicieli również rozważał zakup pomiędzy tymi dwoma modelami i dlaczego wybrał Opla?
Swoją droga świetne Forum. Dowiedziałem się juz sporo o tym samochodzie. Szkoda,że nie wszystkie fora różnych modeli są tak merytoryczne i przyjazne dla świeżaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sipap248

Do najniższego punktu podwozia jest ok. 160mm. Nie jest to wysokość płyty podłogowej nad asfaltem - Mokka ma na przykład metalowy stelaż (obniżony względem podłogi) chroniący przewody i zbiornik.

Bardzo dziękuję za podanie tych danych i brak komentarza,że mogę sobie zmierzyć w salonie samemu. Bo owszem, łatwo jest zmierzyć do wysokości płyty podłogowej czy krawędzi zderzaka,ale bardzo często pod spodem są elementy ,które są sporo niżej. A zobaczyć je i zmierzyć ich odległość od podłoża można tylko kładąc się na podłodze,albo wjeżdżając na tunel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najniżej jest gumowo-plastikowy język pod przednim zderzakiem. Jak dla mnie ma on jedynie funkcję ozdobną, bo praktyczną żadną, ponieważ obniża o dobre 2 cm prześwit! Czy tam jest właśnie te 16 cm to już nie pamiętam, ale sprawdzałem to na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności