Skocz do zawartości

Mokka 1.4 Turbo 140kM


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sytuacja się powtarza. Instalacja lpg nie działa. Raz się włączy, dziesięć razy nie. Chciałbym nadmienić, że w trakcie był wymieniony zawór w butli .  Dostałem namiary na serwis w którym wiedzą o co chodzi. Jestem już umówiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kupno auta z fabryczną instalacją to taka lekka "mina". Lepiej zlecić montaż w zaprzyjaźnionym i pewnym zakładzie. (po pierwsze mamy co chcemy , po drugie większość zakładów da sobie z taką instalką radę - wręcz sami sobie damy - interfejs 80zł , program free - wystarczy podstawowa wiedza. Mi zajęło niecałe dwa miechy do rozpracowania mega trudnej dla zakładów instalki tartarini w P307). Teraz mam Lovato smart - a ta to już jest prosta jak drut i mega zajefajna w działaniu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę tysięcy na elpidżi zrobione, instalacja się "ułożyła".

Minimalne zużycie jakie udało mi się uzyskać to 8,8l LPG. Maksymalne 10,5l LPG.

Trasy to 70/30 z przewagą autostrady, na której prawy pedał wbity jest w dywanik... uważam to za doskonały wynik. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś auto zostawiłem w serwisie. Jutro ma być odbiór. Normalnie ściskam pośladki. 

Przed oddaniem do serwisu odwiedziłem zaprzyjaźniony warsztat zajmujący się montażem lpg. Niestety nie mogą mi pomóc, brak możliwości podpięcia do komputera. Na moją sugestię by brać gumówkę, wyciąć co trzeba (zostawić co można) i położyć nową instalację, stwierdzili, że jest to temat nie do realizacji ponieważ jest to instalacja fabryczna i wiąże się to z wymianą wiązek elektrycznych itp. Tak że pozostaje ściskać pośladki i czekać na info z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kris02 napisał:

jest to temat nie do realizacji ponieważ jest to instalacja fabryczna i wiąże się to z wymianą wiązek elektrycznych itp.

Bzdura...

Programowanie ECM, wywalenie wiązki LPG (16 wtyczek i nic nie trzeba ciąć) i zakłada się standardową instalke. Ba... łebski gazownik wykorzysta istniejącą oryginalną wiązkę w bardzo dużym procencie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2019 o 11:13, ArKos napisał:

Parę tysięcy na elpidżi zrobione, instalacja się "ułożyła".

Minimalne zużycie jakie udało mi się uzyskać to 8,8l LPG. Maksymalne 10,5l LPG.

Trasy to 70/30 z przewagą autostrady, na której prawy pedał wbity jest w dywanik... uważam to za doskonały wynik. :)

Ile kosztowała instalacja ?  i Jakiego producenta montowałęś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności