Skocz do zawartości

Mokka Cosmo RM 2015


ArKos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...

No i kurwa mać... Debil w dużym, żółtym autku wpycha się jak mysz do dziury - nieważne, że się nie zmieści. Przyjebać i odjechać.

Goniłem głąba ze 200m - naprzemian światła i klakson, ale nie raczył. Dopiero zablokowałem go w zatoce autobusowej...

IMG_20180111_073834.jpg

IMG_20180111_073843.jpg

IMG_20180111_073904.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo emocjonalnie podchodzę do samochodu. To nie jest dla mnie tylko skrzynka służąca do przemieszczania z punktu A do punktu B.

Wkurza najbardziej, że kretyn autobusem pcha się w szparę, gdzie zwykły bus typu Opel Movano miałby lekkie problemy zawinąć zakręt... Gdzie rozum? Koleś wozi ludzi a nie ziemniaki. Powinni go na badania psychiatryczne wysłać a nie psychotechniczne. Porażka po prostu. Widziałem w lusterku jak się pcha - miał może z 10cm do mojego lusterka, ale byłem święcie przekonany, że nie odważy się brać zakrętu 90* bo wąska droga. A tu zdziwienie, że jednak prowadząc autobus PKM można nie używać szarych komórek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie facet puknal w tył we wrześniu i pokazuje mu rysę oraz ślad a on na mnie drze mordę że chce do wkręcić. Chciałem gościowi odpuścić bo naprawdę nie ma tragedii ale tak mnie zdenerwował że już prawie policję wzywalem. Odpuściłem gościowi, rysę poprawiłem zaprawkowym na zderzaku. Nie mam już sił się tym przejmować. To tylko samochód. Za rok czy dwa będzie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi debil wyskoczył z podporządkowanej. Gwałtowne hamowanie z postawieniem auta bokiem. Mineliśmy się na żyletki. Dobrze że za mną nikt nie jechał.

Goniłem wściekły za debilem przez pół miasta. Okazało się że znajomy. Zrypałem jak szeregowa, a on mi twierdzi że nic takiego nie miało miejsca. Ja mu na to: że mam rejestrator jazdy i może sobie obejrzeć. W tym wszystkim zabrakło jednego słowa...

Gdyby nie to że gościa znam, bez wahania poszedłbym z tym filmem na policję.

 

Ps. Miałem już tyle dziwnych sytuacji z kierowcami dużych samochodów że zastanawiam się czy ich można badać... by zrobić takie badanie o jakim piszę ArKos to trzeba by najpierw ustalić czy "to to" ma mózg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to już się w@urwiłem. I nie chodzi o fakt zdarzenia, bo się może przytrafić każdemu, ale o totalne "manie" w du@ie tego co się zrobiło  :angry:

Aż się taki prosi o fastrygę, tyle że samemu się będzie miało później problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Minęło 5 lat, czas pomyśleć o następcy. Będzie dokładnie taka, jak na fotkach poniżej.

Karoq 1,5 TSI ACT w manualu, wersja Sportline - naprawdę fajnie wyposażona. Najbardziej jarają mnie skrętne LEDy przednie :P Podobno lepsze od ksenonów. Zobaczymy.

Zamówiłem, czas oczekiwania ok. pół roku, więc niedługo Mokka będzie szukać nowego domu :) Opla nie kupię, bo nie ma co kupić. Francuski szit w 3 cylindrach to nie dla mnie... Przykro, no ale trudno.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności