Skocz do zawartości

Wymiana foteli-elektryka


osman71

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 9 miesięcy temu...

witam

interesuje mnie wymiana foteli ze standardowych na regulowane elektrycznie podparcie i grzanie

sprawdzone nie mam skrzynki bezpieczników w bagażniku, są dwie wiązki luźne na dole tylnego błotnika

jedna wiązka wtyczka prostokątna 4 szerokie piny

druga wiązka wtyczka prostokątna 2 szerokie piny i kilka cienkich

gniazdo od fotela takie jak na zdjęciu z 1 strony postu (tyle samo pinów)

 

są do kupienia w okolicy interesujące mnie fotele ale z angola- czy da się to dopasowć

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem w Mokka COSMO 1,4 T 4X4 2015 r. fotele ergonomiczne AGR skórzane i podgrzewane (czarna skóra) z Mokka X 1,6 CDTI 2019  r.

 

Całość z Mokki X pasuje plug&play ale Mokka wyposażona fabrycznie w nagrzewnicę quick heat, fotele standardowe i kierownicę podgrzewane oraz wszystkie instalacje, wtyczki i bezpieczniki.

 

Dodatkowo zleciłem tapicerowi usunięcie fabrycznego podłokietnika w fotelu kierowcy i zainstalowałem markowy podłokietnik na tunelu środkowym wygodny ze schowkiem i pełną regulacją (kąta pochylenia, wysokości oraz długości podparcia)) dedykowany do Mokka / Mokka X co wreszcie gwarantuje komfort dla kierowcy i pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Standardowe fotele w moim  aucie MOKKA X z 2017 roku wersja elit są ogólnie niezbyt wygodne i bardzo chętnie zleciłbym profesjonalnie wymianę na AGR . Niezbyt wiem gdzie takiej firmy lub foteli szukać może wie ktoś coś w tym temacie za info z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, [email protected] napisał:

Standardowe fotele w moim  aucie MOKKA X z 2017 roku wersja elit są ogólnie niezbyt wygodne i bardzo chętnie zleciłbym profesjonalnie wymianę na AGR . Niezbyt wiem gdzie takiej firmy lub foteli szukać może wie ktoś coś w tym temacie za info z góry dziękuję 

Czy Mokka X  ELITE wyposażona fabrycznie w fotele standardowe i kierownicę podgrzewane oraz wszystkie instalacje, wtyczki i bezpieczniki (strona 1 i 2 postu)???


Jeżeli Mokka X  ELITE ma wymagane fabryczne wyposażenie to wystarczy tylko kupić fotele AGR W WERSJI  EUROPEJSKIEJ MOKKA / MOKKA X i wtedy wszystko pasuje Plug&Play (ANGLIK NIE PASUJE!!! - WTYCZKI NIE SĄ TAKIE SAME, MAJĄ RÓŻNĄ ILOŚĆ PINÓW, WTYCZKA Z MODUŁEM JEST PO DRUGIEJ STRONIE I NALEŻAŁOBY ZAMIENIĆ CAŁĄ INSTALACJĘ W FOTELACH ANGLIKA MIĘDZY STRONAMII!!! - PRZEROBIŁEM WYMIANĘ U SIEBIE!!!)

 

Najlepiej zlecić wymianę  zaufanemu ZAKŁADOWI TAPICERSKIEMU (trzeba jeszcze przełożyć z obu standardowych foteli NAPINACZ ZINTEGROWANY Z MOCOWANIEM PASÓW DO OBU NOWYCH FOTELI !!!) 

 

Polecam przy okazji usunięcie fabrycznego podłokietnika w fotelu kierowcy i zainstalować markowy podłokietnik na tunelu środkowym wygodny ze schowkiem i pełną regulacją (kąta pochylenia, wysokości oraz długości podparcia)) dedykowany do Mokka / Mokka X co wreszcie gwarantuje komfort dla kierowcy i pasażera.

 

WSZYSTKO SPRAWDZONE NA PRZEPROWADZONEJ Z PEŁNYM SUKCESEM WŁASNEJ WYMIANIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2021 o 17:37, vitoldo napisał:

A koszty takiej zabawy orientacyjnie jakie są?

Koszty wyniosły ok. 4500 zł za zakup dwóch perfekcyjnych  kompletów FOTELI i KANAP z ANGLIKA i EUROPY razem z kosztami u tapicera za usunięcie podłokietnika w fotelu kierowcy EUROPA i przełożenie obicia oparcia z fotela pasażera ANGLIKA razem z profesjonalnym detailingiem skóry i montażem wygodnego markowego podłokietnika centralnego z pełną regulacją na tunelu środkowym.

 

Efekt końcowy i komfort rewelacyjny wart poniesionych kosztów 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności