Skocz do zawartości

Wymiana oleju w skrzyni biegów


Gość mlodymat

Rekomendowane odpowiedzi

PRZETESTOWAŁEM DOLEWANIE OPLEJU I MOZNA OTKRĘCIĆ WLEW KLUCZEM Z KRZYZAKIEM ALE TRZEBA MIEĆ IMBUS DOBREJ KLSY I DA RADĘ ,POTEM DUŻA STRZYKAWKA JA UŻYŁEM 60 ML ,LUB WĘZYK DŁUGI Z OSADZONYM LEJKIEM I NIE TRZEBA BAWIĆ SIĘ W WYWALANIE AKU I PODSTAWY. JEDYNA NIEDOGODNOŚĆ TO PRZY ZAKRĘCANIU KORKA TRZEBA UWAŻAĆ ,MI SPADŁ NA DOLNE OSŁONY WIĘC SZYBKA DOLEWKA NIE BYŁA AŻ TAK SZYBKA,ALE DZIEKI TEMU ODKRYŁEM ZE W SERWISIE OSŁON PLASTIKOWYCH MI NIE POSKRĘCALI. ARKOS DZIEKI ZA RADY MAM 2 OPLE MOKKE I CORSE C ALE POWIEM ZE STARSZY MODEL JEST FAJNIEJSZY DO SERWISU ,W MOCCE SILNIK JEST NISKO CO UTRUDNIA WSZYSTKIE OPERACJE ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZETESTOWAŁEM DOLEWANIE OPLEJU I MOZNA OTKRĘCIĆ WLEW KLUCZEM Z KRZYZAKIEM ALE TRZEBA MIEĆ IMBUS DOBREJ KLSY I DA RADĘ ,POTEM DUŻA STRZYKAWKA JA UŻYŁEM 60 ML ,LUB WĘZYK DŁUGI Z OSADZONYM LEJKIEM I NIE TRZEBA BAWIĆ SIĘ W WYWALANIE AKU I PODSTAWY. JEDYNA NIEDOGODNOŚĆ TO PRZY ZAKRĘCANIU KORKA TRZEBA UWAŻAĆ ,MI SPADŁ NA DOLNE OSŁONY WIĘC SZYBKA DOLEWKA NIE BYŁA AŻ TAK SZYBKA,ALE DZIEKI TEMU ODKRYŁEM ZE W SERWISIE OSŁON PLASTIKOWYCH MI NIE POSKRĘCALI. ARKOS DZIEKI ZA RADY MAM 2 OPLE MOKKE I CORSE C ALE POWIEM ZE STARSZY MODEL JEST FAJNIEJSZY DO SERWISU ,W MOCCE SILNIK JEST NISKO CO UTRUDNIA WSZYSTKIE OPERACJE ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:

1.- czy korki w skrzyni M32 (spustowy, wlewowy i rewizyjny) mają jakieś uszczelki?

2.- czy mógł byś podać dokładnie jakim kluczem dostałeś się do korka wlewowego bez wyciągania akumulatora (czy był to np. Imbus na przedłużce Elastycznej, czy coś innego) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marfus... błagam! Ogarnij się z tym cytowaniem!

 

Jeśli z kimś rozmawiasz gdziekolwiek czy to ulica czy dom, i jesteście tylko dwaj, to zawsze zwracasz mu uwagę, że nawiązujesz do jego wcześniejszej wypowiedzi?

Przez takie nonsensowne cytowanie (pomijam, że produkujesz posty zawierające tylko i wyłącznie cytat) robisz po prostu syf w tym temacie i na forum, a osoba chcąca cokolwiek się dowiedzieć będzie scrollować ekran pierdylion razy.

Opcje są dwie: albo ogarnij posługiwanie się forum i cytatami, albo nie cytuj wcale. Szczerze mówiąc zaczęło mnie to irytować. Na jednej stronie 6 postów, z czego 3 to Twoje cytaty jako cała treść posta... Ja po prostu już zaczynam się denerwować, bo ile razy można te same błędy powtarzać?

 

 

jest jakaś możliwość odkręcenia śruby wlewu oleju od góry skrzyni, bez demontażu akumulatora z podstawką.

Jest. Imbus 8 albo 10 (nie pamiętam) na przedłużce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś olej w skrzyni F17 5 biegowa. Jaka cena w ASO? Umówiłem się na wymianę oleju w silniku i podpytam doradcę jaką cenę proponuje.... 500zł Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności