Skocz do zawartości

Usterki w waszych autach


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłącz wentylator to wtedy kompresor klimy nie załącza się 

ok a jeśli to to,to czy powinno tak cykać?panowie u wszystkich tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wnętrzu jest czujnik wilgoci i jak zadziała to agregat klimy rusza na moment żeby odprowadzić wilgoć z wnętrza samochodu . Co do tego czujnika to nie wiem czy jest w każdej , w mojej w wersji Cosmo jest  

AAAAAAAAAAA o to chodzi.ja mam Cosmo ze stycznia 2016.to chyba tez jest.I to całe cykanie to to jest to przełączanie czujnika?A jak nie ma wilgoci to nie przełącza jak sucho na dworze.A dzisiaj u mnie sucho to popołudniu przestało cykać.

bart30 u ciebie tez tak cyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kompresor klimy jest obok alternatora...

No śmiej się śmiej jak hehe człowiekowi diabeł oczy zawiązał cholera.Ale że aż tak to cyka ?tobie tez tak robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cyka jak na moje ucho to stuka :)

 A niech cie.Ja mówię cyka a sąsiad którego zawołałem mówi że stuka.Czyli jednym zdaniem u ciebie cyka - stuka i chyba u wszystkich tego typu autkach .Ale czy tak to powinno być?niech se już cyka ale dobre ucho usłyszy i nie których i w tym mnie to wkurza,i problem zrobiłem.Ale lepiej się śmiejcie z mojej niewiedzy niż jakby coś poważnego się z autem się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie śmieje z czyjejś niewiedzy. 

ale czasami śmiać się trzeba a jak sam się śmieje z siebie to WAM tez pozwalam.Ale że to aż tak cyka he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Dawno mnie tu nie było przeto mam zacną lekturę  :wub:

 

Cofnąłem się w temacie i zaczęły mi włosy stawać w czas czytania - czy i mnie to będzie czekać?

Na szczęście na tę chwilę cyka mi tylko raz , sekundę, dwie po odpaleniu, a rurę rdza wpieprza mniej jak umiarkowanie.

 

Jedyną "awarię" jaką miałem, to taką, że po ablucji Moni stwierdziłem palące się pozycyjne po stronie pasażera.

Ki-chu (po chińsku znaczy to "o jejku") -pomyślałem - a cóżże to się popsuło? Nic nie włączałem, kluczyk wyjęty, na kokpicie wszystko powyłączane? Zwarcie jakie cy co? I tak prawie pół godziny łaziłem w kółko, skrobiąc się po mosznie - nic to nie pomogło, nadal świeciło.

 

Z tych nerw klapłem na siedzonko kierownika ... a tam świeci się ciągle zielona strzałka.

 

No i się wyjaśniło  :D 

Prosto  :D , lukając wcześniej do środka przez otwarte drzwi a stojąc na zewnątrz, szerokie ramię kierownicy zasłaniało mi ten fragment kokpitu z kontrolkami, w którym znajduje się owa zielona strzałka  :D Resztę już wiecie  :)

 

No, to jeszcze raz pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pic polega na tym że w kabinie cisza cyka na paliwie i na gazie ale prawdę powiedziawszy nie wiem od kiedy  bo się człowiek nie przysłuchiwał wcześniej.walker   u ciebie tak cyka co jakieś pięć sekund?

U mnie cyka co ok 20- parę sekund i zawsze wiatrak mam włączony na 1-ke. Coś tam silnik sobie włącza i wyłącza, takie wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cyka co ok 20- parę sekund i zawsze wiatrak mam włączony na 1-ke. Coś tam silnik sobie włącza i wyłącza, takie wrażenie. 

Identycznie u mnie ale odstępy w tym cały cykaniu są chyba krótsze.DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności