Skocz do zawartości

Usterki w waszych autach


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, w końcu co silikonowe to takie nienaturalne :). Natomiast gumowy fartuch no faktycznie docisnąć i elegancko się wsunął. Jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie w dłoni leży.. :rolleyes::P

Ty to masz dobrze. Ja chyba takich nie dotykałem więc ciężko mi się określić.

Wątek silikonu który zacząłem trzeba chyba zakończyć bo inaczej usterki w Mokkach zaczną kojarzyć się z cyckami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zauważyłem a raczej usłyszałem że podczas kręcenia kierownicą w prawą stronę ( tylko przy skrętach że tak nazwę przeciążeniowych czyli np. wjazd na rondo i zjazd z niego) słychać cicho ale jednak takie nie skrzypienie ale jakby sprężynę ktoś powoli rozciągał w starym łóżku. Przy prędkościach początkowych np. ruszanie z kręceniem w prawo tego nie ma.  Nie jestem w stanie określić czy to od zawsze czy w trakcie użytkowania bo cicho radia zacząłem słuchać i dla tego usłyszałem. Czy komputer samochodu lub w Aso daje jakieś sygnały jeśli to usterka techniczna ? Bo wersję że to plastik też muszę brać pod uwagę bo się nie znam. Wiecie co to może być lub co z tym zrobić ? Za jakiś miesiąc wybieram się do salonu i może przy okazji by coś szepnąć ale nie wiem czy robię z igły widły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odłączyć klemę akumulatora na kilka minut. Jak nie pomoże to ASO, ale nie ma co robić rewolty... U mnie też kilka baboli wyszło na początku i odpukać od długiego czasu jest spokój. Teraz mam 19.000km przebiegu.

Auta dzisiaj to masówka, jak najszybszy czas montażu, nie to co kiedyś. Nie tylko Opel - inne koncerny też. Czas to pieniądz...

Miałem coś podobnego ale zrobiłem co mi ArKos kazał i przestało .Miałem takie cyk cyk powyżej 80 km/h.Nie twierdze że u ciebie zadziała bo może to całkiem inna bajka ale może akurat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego ale zrobiłem co mi ArKos kazał i przestało .Miałem takie cyk cyk powyżej 80 km/h.Nie twierdze że u ciebie zadziała bo może to całkiem inna bajka ale może akurat

Spróbuję na dniach. A przy okazji odłączania zasilania czy kilka minut bez prądu spowoduje że ustawienia samochodu zostaną zresetowane i trzeba je od nowa ustawiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie che mi się grzebać w samochodzie (czas) ale patent z odłączeniem zasilania na pewno sprawdzę. Natomiast chcę opisać w tym temacie inne fakty które starałam się wyłapać. Zauważyłem że jak wsiadam do samochodu w garażu (trudna pozycja wsiadania - wciskam się) to słyszę z dwa takie kliknięcia - nie zawsze ale często się zdarza. Jak kręcę kierownicą (przeciążeniowo ostrzejsze skręty w prawo ) też jest kilka kliknięć - też nie zawsze ale często  i w końcu nowa sytuacja kiedy nawet jadę prosto i puszczę kierownicę a głęboko dociskam pedał hamulca to też słychać i też nie za każdym razem. Na początku myślałem że może coś z kierownicą i zmieniałem wysokość i wysięg jej położenia ale nic. W końcu i tu nie jestem pewien tylko przypuszczam podejrzenie pada na fotel kierowcy. Zobaczę czy ustawienia fotela może coś dadzą. Dodam że te kliknięcia to taki dźwięk podobny do zaciągania ręcznego tylko dużo cichszy.  Ale na koniec mam pytanie czy jeżeli faktycznie to byłby fotel to jest to reklamowane ?  Bo niby to duperela no ale wkurza podczas jazdy.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności