Skocz do zawartości

Usterki w waszych autach


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 Nie dokonca jest tak z tymi srubami bo one sa zerwane przed kradzieza-podczas montazu w serwisie tak uslyszalem. 

Tak, ale mowa o śrubach montujących koszyk blokady. Ta tulejka o której pisałem jest na 2 imbusiki 3mm o ile pamiętam i nie trzeba targać koszyka żeby się tam dostać. Poprawiałem już Merivę i da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymalem kolejny tel z Aso Zacytuje:w skrzyni wyregulowalo linke na 2, po rozebraniu 2 innych meriv-bo mieli na placu mlodsza i starsza,stwierdzaja,ze z 4 biegiem chodzi o luz nic nie da sie zrobic bo ma Pan zalozona blokade- to taki ferel. To ze nie ladnie to wyglada w czasie jazdy,ze drazek sie rusza juz nic nie zrobia.Skrzynia na tym nie cierpi i jezdzic normalnie.Reszte informacji udziela podczas odbioru. Ciekawe czy ten stuk weliminuja ale cos czuje ze nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27552815516340122892.jpg

 

Witajcie. Mój tzw. ,,problem" na zdjęciu powyżej. Auto mam 3,5 mc-a. A miesiąc temu dopiero zauważyłem tą niedoróbkę. Słupek auta przy kierownicy ma widoczną szparę na łączeniu jasnego materiału z ciemnym. Szpara ma jakieś 1,5 x 30mm. Czy coś z tym można zrobić ? Czy to podlega gwarancji a może to olać chociaż mnie irytuje. Może jakoś da się defekt usunąć. Dziękuje wszystkim za ewentualne odpowiedzi.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na gwarancję, nikt z lupą przy odbiorze nie lata...

 

edit: Jackof, obejrzałem filmik i tylko głuchy stwierdzi, że stuk pochodzi ze skrzyni... Przecież jest tak jak Arkos napisał: dźwięk jest wyraźny i pochodzi "spod" obudowy mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aga blondynka posiusia

No to wejdę w buty dyżurnego pocieszacza  ;)

Aga, spokojnie, o problemach pisze kilku, a to nie wszyscy posiadacze moni. 

Pod wpływem wypowiedzi na forum też węszę w swojej, i może coś znajduję ale zdaje mi się, że sugerując się nimi nie do końca jestem obiektywny.

Na razie stosunek zalet do wad w mojej ma się jak 17 : 1, czyli fsw jest zadowolniooony, bardzo  :)

Fajnie, jestem trochę spokojniejsza. Podobno moje autko będzie już w przyszłym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To oznacza kolejny punkcik na liście do ASO-brzeczenie.Ja również lubie cisze w aucie niestety opel nie spełnił moich oczekiwań zwłaszcza po tych przejściach co miałam,sytuacja jest wciaz nie do końca rozwiązana a aso w moim mieście twierdzi ten typ tak ma no i do tego pracują tam panowie słabo słyszący no cóż. ręce i piersi opadają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I stało się... pierwsza usterka. Niby pierdoła ale jednak.

Prawy spryskiwacz reflektora nie chowa się idealnie w otwór w zderzaku, a dokładniej ta górna zaślepka-dekielek. Palcem oczywiście to można docisnąć, ale nie oto przecież chodzi.

Dziś po prawie godzinie w serwisie nie potrafili ocenić czy zaślepka jest przygrzana czy przykręcana... Umówiono mnie na demontaż zderzaka :( 23 grudnia zostawiam auto na minimum 4 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności